Referencie

foto01a

Peter Marčan

< Peter >

Má za sebou viac ako desaťročné pôsobenie v oblasti komunikácie a Public Affairs. Okrem iného sa zameriava na poradenstvo v oblasti stratégie, ale aj riadenie projektov z oblasti energetiky, zdravotníctva či realitného developmentu. Pred kariérou v PR/PA pôsobil dlhé roky v slovenských médiách, a to v tlačovej agentúre SITA a v ekonomickom týždenníku TREND.

Má rád výzvy, krízovú komunikáciu a projekty, pri ktorých je dôležité budovanie reputácie. Jeho srdcovou záležitosťou je energetika, ale vyzná sa aj v zdravotníctve.

Jazyk: Angličtina, Nemčina

foto02a

Roman Korenek

< Roman >

Po absolvovaní vysokej školy začal pracovať v PR. Posledných jedenásť rokov si zdokonaľuje zručnosti, so zameraním okrem tradičného PR, na online a audio-vizuálnu produkciu. Spolupracoval s klientmi zo širokého záberu odvetví, okrem iného energetika, real estate či maloobchod.

Preferuje projekty zamerané na dlhodobé budovanie značky s konzistentnou komunikáciou, najmä v nových médiách. Nevyhýba sa však kratším a intenzívnejším projektom.

Jazyk: Angličtina

foto03a

Lucia Ballayová

< Lucka >

PR sa venuje od roku 2009. Špecializuje sa na projekty z oblasti zdravotníctva a tretieho sektora, no nepovie nie ani komunikačným výzvam z iných odvetví. Ak je navyše projekt spoločensky alebo ľudsky prospešný, určite si ho nenechá ujsť. Jej silnou stránkou je time management a zmysel pre detail. Každý projekt sa jednoducho musí dotiahnuť do zdarného konca.

Jazyk: Angličtina