Čo robíme

Vašu reputáciu vieme rozvíjať v každom smere. Nezáleží na tom, či ste začínajúca alebo etablovaná firma. Pomôžeme vám s nastavením komunikačnej stratégie, vymyslíme nosnú ideu a zviditeľníme vás v médiách aj na sociálnych sieťach.

 

Tvorba obsahu

Dnes už kvantita v tradičných médiách ani na sociálnych sieťach nestačí. Základom efektívnej komunikácie je kvalitný obsah. Identifikujeme a napíšeme tie najpútavejšie príbehy o vašej značke a spoločnosti.

Manažment vzťahov

Korektné a trvalo budované vzťahy smerom k stakeholderom a médiám sú v čase pretlaku informácií čoraz dôležitejšie. Aj preto udržiavame vzťahy s médiami, stakeholdermi a tretím sektorom dlhodobo, nie iba projektovo.

Influencer Marketing

Vytvorte zo svojej značky lovebrand vďaka ľuďom, ktorých vaši zákazníci milujú a pravidelne sledujú. Pomôžeme vám s výberom tých správnych influencerov, aj navrhneme možnosti, ako vás čo najlepšie „predať“ na ich sociálnych sieťach.

Reputačný manažment

Môžete si platiť akúkoľvek reklamu, ale najdôležitejšie je to, čo si o vás ľudia hovoria. Nastavíme vám správnu komunikačnú stratégiu, zabezpečíme jej realizáciu a v prípade krízy ju spoločne zvládneme.

CSR

Dáme vašim projektom pridanú hodnotu a dôveru. Vyzdvihneme prínos vašich CSR aktivít pre ochranu prírodných zdrojov, využívanie obnoviteľných energií, ako aj spoločenskú zodpovednosť.

Digital

Stačí jeden klik a my pre vás vytvoríme obsah, komunitu a prepojenie na sociálnych sieťach. Pripravíme monitoring vašej cieľovej skupiny, navrhneme plán, ako ju osloviť a následne s ňou pracovať. Vymyslíme pre vás online kampane, ktoré budú naozaj fungovať.